Innovatsioon

Jalgrataste puhastusstend

Puhastame ja hooldame iga päev arvukalt rattaid nii klientidele kui ka kasutatud rattaid müügiks ette valmistades. Hooldamiseks kasutame spetsiaalseid puhastusvahendeid, mis on osaliselt korduvkasutatavad. Kulude vähendamiseks ning keskkonnahoiu põhimõtetest tulenevalt on vajalik puhastusvahendi kokkukogumine puhastusprotsessi lõpus.

Projekti “Jalgrataste puhastusstendi valmistusjooniste väljatöötamine” (EU49713) eesmärgiks oli töötada välja jalgrataste puhastusstatiiv, mis võimaldab efektiivsemalt teostada jalgrataste kuiv- ja märgpuhastust ning välistab võimaliku keskkonnareostuse spetsiaalkeemia kasutamisel puhastusprotsessis. Projekti toetati 4000€ ulatuses Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Projekti tulemusena välja töötatav puhastusstend võetakse ettevõttes kasutusele, et kliente kiiremini teenindada ning rohkem kasutatuid rattaid korda teha ja müüki panna.


Meist

Teie küsimustele aitab meie poes vastused leida pikaaegne Eesti jalgrattakoondise mehhaanik Kalle Kirsiaed.

Aavo Pikkuus on Kirsiaeda nimetanud maailma üheks juhtivaks rattamehaanikuks. Kirsiaed ise tuletab meelde, et 1980. aasta Rahutuuril nimetati ta kuuel etapil parimaks mehaanikuks ning reedab saladuse: "Ma tegin rohkem, kui seda isegi vaja oli. Tegin, sest ma tahtsin olla kõige kihvtim mees."

Vahur Kalmre, raamatust "Kolm Kirsipuud"

OÜ Velotandem

registrikood 12656674
Näituse 26, Tartu (1. korrus)
info@velotandem.eu
+372 55 643 033
+372 740 6116

Parkimisvõimalus maja taga hoovis.

Oleme avatud

Esmaspäev – Reede 10:00 – 19:00
Laupäev 10:00 – 16:00
Pühapäeval oleme suletud
Muul ajal oleme avatud kokkuleppel